Студентка 1 курсу спеціальності 016 «Спеціальна освіта» освітньо-професійної програми «Логопедія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анна Чорноус стала лауреаткою III Всеукраїнського двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «Країна Кобзаря».

Анна стала кращою у номінації «Вокал» за виконання пісні «Думи мої, думи мої» та у номінації «Театральний жанр» за виконання «Реве та стогне Дніпр широкий..», уривку з поеми «Причинна» Т. Г. Шевченка.
Конкурс проходив 31 березня у місті Київ за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міжнародного радіо «Radio Sfera Music», Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Продюсерського центру «Tuaron Management».

Кафедра початкової освіти