У ННІ економіки і права є традиція — відзначати День інституту у спортивному форматі. Тому вже декілька років поспіль святкування відбувається на університетській навчально-науковій базі «Сокирно». Так сталося й нині.

Детальніше...

Вітання, премія, слова вдячності та дружня розмова — так у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшла церемонія нагородження баскетболістів-чемпіонів.

Детальніше...

Традиційно, 24 травня, в усіх слов’янських країнах світу вшановують пам’ять святих Кирила і Мефодія. Цього дня також відзначають День слов’янської писемності та культури. З цієї нагоди в храмі Святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, що на Університетській площі, відбулося святкове Богослужіння. Провів його настоятель церкви Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія отець Андрій Шиманович.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького з метою популяризації служби в Збройних Силах України та навчання на кафедрі військової підготовки проведено день відкритих дверей. Студенти та їхні батьки мали можливість ознайомитися зі спеціальностями, напрямами підготовки та матеріально-технічною базою кафедри.

Детальніше...

Студенти четвертого курсу спеціальності «Правознавство» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь в інтелектуально-розважальній грі «Правовий брейн-ринг», що проходила на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Детальніше...

За результатами цьогорічного конкурсу 100 студентів з усієї країни стали стипендіатами програми «Завтра.UA». Учасники конкурсу — студенти з 17 регіонів України. Вони представляли 47 закладів вищої освіти.

Детальніше...

Студентка навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Анастасія Даценко потребує фінансової допомоги!

Детальніше...

У межах тижня науки у навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та здоров’я було проведено низку заходів.

Детальніше...

Із «золотом», «сріблом» та «бронзою» повернулися троє спортсменів, студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з 25-ого Кубку світу із кікбоксингу WAKO. Змагання проходили в місті Будапешт (Угорщина). За перемогу змагалися майже 3980 бійців із 38 країн світу.

Детальніше...

Професор, керівник Черкаського наукового центру Шевченкознавчих досліджень Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Поліщук став гостем програми UA:Черкаси «Доброго ранку, Черкащино».

Детальніше...