Круглий стіл на тему «Селянський опір політиці «суцільної» колективізації та Голодомору 1932-1933 років в Україні», присвячений Дню вшанування жертв голодоморів, відбувся в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії 22 листопада. Студенти послухали доповідь про громадянську активність і стратегічну поведінку в умовах конфлікту на прикладі тодішніх подій від аспіранта-історика Олексія Компанійця.

Детальніше...

Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького у співпраці з Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Департаментом охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» було проведено науково-практичний семінар на тему: «Медико-психолого-педагогічні аспекти збереження здоров’я дітей дошкільного та молодшого шкільного віку». Семінар відбувся на базі дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ №50 Черкаської міської ради.

Детальніше...

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького протягом 12-21 листопада зібрали близько8 тисяч гривень на допомогу учасникам бойових дій. Благодійна акція «Допоможи нашим військовим!» ініційована студентською радою.

Детальніше...

У роботі навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького особливе місце посідають спільні заходи із закладами освіти та громадськими об’єднаннями.

Детальніше...

З нагоди Дня Гідності та Свободи пройшла зустріч із військовими лікарями та волонтерами Революції Гідності й бойових дій на сході Українив науковій бібліотеці імені М. Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Із нагоди Всесвітнього дня філософії у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся круглий стіл на тему «Філософія в системі освіти: зарубіжний та вітчизняний досвід». Організували захід науковці кафедри філософії та релігієзнавства ННІ міжнародних відносин, історії та філософії. Модератор заходу — кандидат філософських наук, доцент Володимир Процишин.

Детальніше...

Міський голова міста Черкаси Анатолій Бондаренко ознайомився з діяльністю навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ірина Філенко провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «Журналістика». 

Детальніше...

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького рішенням ІІ Генеральної асамблеї Спортивної студентської спілки України від 15.02.2019 визначений базовим для проведення Всеукраїнського кіберспортивного турніру серед студентів України «Ukrainian University Open 2019 Winter Cup».

Детальніше...

Проведення безкоштовних мовних курсів з української мови розпочала катедра українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету  імені Богдана Хмельницького спільно з Черкаською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Т. Шевченка.

Детальніше...