Яскраві презентації інститутів та факультетів, молодіжний нетворкінг, краєзнавчий квест — День міста Черкаси відзначив Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. У всіх куточках міста викладачі та студенти розважали містян, ділилися досвідом, дивували талантами та перемагали у спортивних й інтелектуальних змаганнях.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочинають роботу соціологічні студії «Школа інтерв’юера».

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося традиційне свято «День першокласника» для маленьких школяриків, чиї батьки працюють в університеті.

Детальніше...

Традиційно у другу суботу вересня в Україні проводять свято сили, молодості та здоров’я — День фізичної культури і спорту. Для Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького це також святкування Дня навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я.

Детальніше...

«Історичні четверги» на ТРК «Ільдана» пропонують глядачам цікаві й пізнавальні розповіді науковців ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Цього разу в ефірі програми «У фокусі подій» голова Обласної організації Спілки краєзнавців України, професор Василь Мельниченко розповів про економічну складову Української козацької держави.

Детальніше...

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко відвідав персональну виставку витинанкової графіки Миколи Теліженка «У просторі думок», що відбулася в Черкаському обласному краєзнавчому музеї.

Детальніше...

«Юридична клініка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відновила роботу після літнього періоду. Під час її функціонування студенти, які навчаються за спеціальністю «Правознавство», можуть отримати практичний досвід роботи, а відвідувачі — кваліфіковану і безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дмітрій Бабак посів друге місце на міжнародних змаганнях з плавання «Oceanman Odessa-2019» за віковою категорією 16-19 років. Такий чемпіонат відбувся в Одесі вдруге на відкритій морській воді, на пляжі «Ланжерон».

Детальніше...

Олімпійський урок запам’ятається кожному першокурснику-2019 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Доцент кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Леся Овсієнко взяла участь у методично-дидактичній зустрічі викладачів німецької мови, яка відбулася у школі іноземних мов «WizarD» міста Вінниці. Подію організували за сприяння німецького видавництва «Нueber» наприкінці серпня.

Детальніше...