Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти включило студентку спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Марину Огілько до реєстру експертів з акредитації освітніх програм.

— Отримання статусу експерта з акредитації освітніх програм — знаменна подія у моєму студентському житті. Це не просто визнання моїх знань та компетенцій, а й можливість долучитися до важливої справи — удосконалення системи вищої освіти в Україні. Переконана, що освіта — це ключ до успішного майбутнього нашої країни. Саме тому я прагну сприяти розвитку якісної та сучасної освітньої системи, яка відповідатиме потребам ринку праці та світовим стандартам. Акредитація — це важливий інструмент, що дозволяє оцінити якість освітніх програм та стимулювати їх постійне вдосконалення, — прокоментувала Марина Огілько.

ННІ економіки і права