Чергову онлайн-зустріч для абітурієнтів провела приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 10 квітня.

Такі зустрічі вже стали традиційними.

Відповідали на питання та розповідали про особливості цьогорічної вступної кампанії відповідальний секретар приймальної комісії Людмила Смалиус, її заступник Денис Дерев’янко, а також член комісії — Дарина Вінник, Зоя Сердюк. Вступникам розповіли про профорієнтаційні заходи, познайомили з представниками інститутів і факультетів — ННІ економіки і права, психологічного факультету, ННІ міжнародних відносин історії та філософії, ННЦ «Медичний інститут» та інших.

Керівники та представники підрозділів розповіли про свої спеціальності, навчання і практичне спрямування освітнього процесу та запросили на дні відкритих дверей.

ПЕРЕГЛЯНУТИ В ЗАПИСІ

Студенти 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Катерина Супрун (текст), Артем Іщенко (фото)