«Юридична клініка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького не лише надає безоплатну правову допомогу, але й поширює серед громадян юридичні знання, які актуальні для нашого сьогодення.

9 квітня 2024 року студентки 2 курсу спеціальності «Право» ННІ економіки і права, які уже працюють в «Юридичній клініці» ЧНУ, Віталіна Климнюк та Юлія Воропай зустрілися з учнями 8-9 класів Крутьківської гімназії. Правопросвітня презентація була присвячена відповідальності неповнолітніх за правопорушення. Також учні отримали відповідь на питання, які були для них актуальними та важливими: «Військовий чи воєнний стан? Воєнні чи військові злочини?» Захід був організований з урахуванням психологічних та вікових особливостей учнів. Використовувалися різні форми та методи комунікації, інформація подавалась доступно та зрозуміло.

Учні з цікавістю брали участь у діалозі, наводили власні приклади та розбирали кейси. Захід проходив у теплій та дружній атмосфері!

Висловлюємо подяку директору Крутьківської гімназії Наталії Махно за організацію та підтримку цього важливого заходу.

Віталіна Климнюк, староста «Юридичної клініки»