Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 23 квітня 2024 року ініціювала акцію «Один студент – одна книга для Херсону»  до Всесвітнього дня книги та авторського права.

Метою акції є відновлення книжкового фонду бібліотек Херсонської області.

Бібліотеки є невіддільною  частиною освітнього середовища, а відновлення їхнього книжкового фонду є важливим завданням, особливо у воєнний час, коли культурні об’єкти страждають від руйнувань.

Студенти Черкаського національного університету вірять, що кожна передана книга стане вагомим внеском у розвиток освіти та культури Херсонської області й допоможе відновити книжковий фонд міста-героя.

Автор: Катерина Супрун, студентка 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій

Фото: Аріана Грищенко, студентка 2-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій