На факультеті обчислювальних та управляючих систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися відкриті змагання за першість з шахів в стилі «рапід».

Свою майстерність демонстрували студенти різних навчально-наукових інститутів та факультетів університету. Після напружених поєдинків перемогу здобув талановитий представник ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Богдан Русалівський.

Шахіст показав разючі стратегічні та тактичні вміння за шаховою дошкою. Його опонент Антон Попов з факультету ОТІУС посів 2 місце. Андрій Шургай також представник ФОТІУСу в запеклій боротьбі виборов 3 місце. Це був захоплюючий день для всіх любителів шахів, які брали участь та спостерігали за цими поєдинками.

Факультет обчислювальних та управляючих систем