У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 16 квітня 2024 року стартував «Весняний кубок ЧНУ — ЛНЗ», організований за підтримки футбольного клубу «ЛНЗ».

Змагання проходитиме між командами, які представляють всі інститути та факультети університету.

Розклад матчів тут.

На відкритті турніру перший проректор Василь Мойсієнко привітав учасників та побажав чесної, напруженої і, головне, безпечної гри.

Турнір розпочався з палкої гри команд «Воля» та «Fotius Gang». Перший гол турніру був забитий Русланом Гусаком з команди «Fotius Gang». Обидві команди грали з запалом. У підсумку «Воля» перемогла із рахунком 3:2.

Другою грала команда «Штурм» проти «Економклас». Команди грали динамічно, і ця боротьба була дійсно захопливою. «Економклас» перемогли із рахунком 2:3.

У третьому матчі зійшлись команди «Збірна світу» та «Левова сталь». З рахунком 14:2 «Збірна світу» без серйозних проблем здолали супротивників.

Завершували 1 тур змагань команди «Флеш» та «УФСК». Гра видалась досить напруженою, але у підсумку «Флеш» переміг із рахунком 8:0.

Автор: Аріана Грищенко, студентка 2-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій
Фото: Вікторія Чаплюк, студентка 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій