Другокурсники ЧНУ імені Б. Хмельницького Валентина Вінковська, Дмитро Купрій, Христина Вертипорох та Анастасія Вязьміна зустрілися з учнями черкаської школи № 32.

Разом зі студентами школу відвідала Олена Надточій, доцент кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. Гості розповіли школярам про особливості навчального процесу та умови вступу до університету. Майбутні журналісти поділилися враженнями від студентського життя й зосередили увагу на перспективах подальшого працевлаштування за спеціальністю. Розповіли про випускників, які вже не один рік працюють у регіональних та всеукраїнських ЗМІ.

«Минулого року студенти-журналісти також приходили до нас, і вже тоді я зацікавилася цією професією. Тому й сьогодні я охоче слухала розповідь про журналістику. На мою думку, такі зустрічі потрібно проводити частіше, бо вони допомагають абітурієнтам обрати майбутню професію», —сказала Марина Ткаченко, учениця 11-М класу.

Лєна Холод, студентка 2-М курсу ННІ УФСК