ННІ міжнародних відносин, історії та філософії запрошує на зустріч-бесіду з українським дипломатом Романом Пирогом, радником Посольства України в Кенії.

Тема зустрічі — «Практична дипломатія в країнах Сходу й Півдня».

Захід відбудеться у середу, 21 грудня.

Початок — о 17:00.

Як зазначає директор Київської школи дипломатичних мистецтв Дмитро Іщенко, пан Роман Пиріг є випускником факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка (1998 рік).

Працював у посольствах України у В'єтнамі, Індії, Південній Кореї та Кенії.

Із його статтями на історичні, дипломатичні, індологічні, релігієзнавчі та логологічні теми можна ознайомитися у виданнях «Зовнішні справи», «Релігійно-інформаційна служба України» та «Word Ways».

Готуючись до зустрічі, подумайте, що би ви хотіли дізнатися про дипломатичну роботу в Азії й Африці, зокрема про те, яким чином соціокультурні особливості країни перебування впливають на діяльність і побут дипломата.

Пропонуємо сформулювати ваші запитання гостеві в реєстраційній Гугл-формі.

Посилання для приєднання до зустрічі з дипломатом Романом Пирогом (21 грудня, 17:00 за київським часом)

Додаткова інформація (в разі потреби):

Чекаємо на зустрічі!

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії