У новому випуску студентського проєкту «ComeOn_talk» професорка кафедри прикладної психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Інна Лук’янець.

Відеопроєкт «ComeOn_talk» реалізує кафедра журналістики, реклами та PR-технологій спільно з інтернет-виданням «Вичерпно». Авторкою проєкту є Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. До підготовки інтервʼю залучені студенти-медійники.

— Для мене розмова з Інною Лук’янець стала не просто інтерв’ю, а лікуванням, зимовою подорожжю, енергією, допомогою і надією. Якщо ви не сприймаєте реальність, перегляньте: знайдете для себе багато важливих речей, — прокоментувала роботу над проєктом Тетяна Бондаренко.

У відео психологиня навчить психологічних технік, розкаже про антистресові іграшки, покаже магічний будинок між хмарами та повідає про особисте.

Запрошуємо до перегляду: