Завершується перший етап підготовчих курсів професійної орієнтації в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

За результатами проведення  навчально-консультативних занять та поточних тестувань з біології, хімії, математики, фізики учасники курсів, які набрали не менше 75 % максимальної кількості балів, будуть допущені до другого етапу — підсумкового  контролю.

Другий етап (очний) включає виконання завдань за програмами ЗНО, під час яких можна набрати до 100 балів. Підсумковий контроль за результатами проходження курсів проводиться в Університеті у такі терміни:

Дата проведення

Місце проведення

16 квітня

Навчальний корпус № 3, ауд. 254

17 квітня

Навчальний корпус № 1, ауд. 626

18 квітня

Навчальний корпус № 3, ауд. 279

19 квітня

Навчальний корпус № 1, ауд. 717

*Учасникам другого етапу потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу.

За успішне виконання завдань другого етапу (не менше ніж 75 % балів від загальної кількості)  нараховуються від 1 до 10 додаткових балів, які можуть бути додані до конкурсного бала для вступу на навчання до Університету на спеціальності з Переліку спеціальностей, яким надана особлива підтримка.