Студенти та викладачі ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  долучились до флешмобу «White card».

Основна мета акції — єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку. Захід провели в межах Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, який  відзначають 6 квітня, та  Всесвітнього дня здоровʼя, 7 квітня.

Ідея проведення флешмобу «White card» належить Українській федерації «Спорт заради розвитку» за підтримки Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Піднімайте разом із нами свої «білі картки» заради миру і спокою в світі!

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я