Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримуватимуть іменні стипендії в II семестрі 2023/2024 навчального року.

Академічну стипендію Президента України отримуватимуть студенти: Наталія Андерс, студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, спеціальності 016.03 «Ортопедагогіка», Еліна Романенко, студентка 1 курсу ОС «Магістр» ННІ природничих та аграрних наук, спеціальності 102 «Хімія» та Надія Січкар, студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» ННІ української філології та соціальних комунікацій спеціальність 061 «Журналістика (Реклама та PR у медіагалузі)».

Каріну Апончук, студентку 4 курсу ОС «Бакалавр» ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, спеціальності 032 «Історія та археологія», відзначено академічною стипендією імені М. С. Грушевського.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького