На кафедрі німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 25 березня 2024 року відбувся Регіональний науково-практичний семінар підвищення кваліфікації вчителів «Deutschunterricht: Lernmaterialien und Medien».

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка ННІ іноземних мов, доцентка Людмила Швидка.

Під час семінару виступили з доповідями доцентка Вероніка Ганєчко «Інструменти ШІ німецької мови», доцентка Леся Овсієнко «Lernmaterialien und Medien», доцент Олександр Титаренко «Lernautonomie im Deutschunterricht».
Усі учасники заходу долучились до жвавої дискусії стосовно представлених доповідей проведеного заходу.

Кафедра німецької філології дякує усім вчителям, які долучилися до заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра німецької філології