На Черкащині триває всеукраїнська акція «Постав російську книгу в куток», у межах якої книги російською мовою та російських авторів здають на макулатуру. Серед учасників цієї ініціативи й представники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

У перший рік повномасштабного вторгнення учасники студентського Буккросинг-клубу «Freebook» ЧНУ під керівництвом старшої викладачки кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Людмили Солодкої зібрали й віддали російськомовні видання, які були на книжкових поличках клубу та з власних бібліотек на перероблення. Кошти, виручені за цю макулатуру, передали на спільний університетський збір на авто для військових, випускників ЧНУ.

Детальніше про акцію та як ініціатива підтримує ЗСУ, пропонуємо послухати у випуску програми «Радіодень» на «Українському радіо».