Просимо викладачів, студентів і небайдужих людей допомогти зібрати кошти на операцію та подальшу реабілітацію Зої Костогриз.

Багато років Зоя Захарівна працює на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Вона відповідальна, добра та щира людина, завжди приходить усім на допомогу.

25 листопада в неї стався інсульт — крововилив у мозок, який виник внаслідок розриву мозкової судини. Її стан дуже тяжкий і терміново потрібне хірургічне втручання, яке коштує 100 000 гривень.

Усіх небайдужих до цієї доброї та щирої людини кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, університет, сім’я та близькі просять про фінансову допомогу.

Реквізити картки ПриватБанку для збору коштів:

5168 7573 2032 5071

(дочка — Семенків Марина Анатоліївна)

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва