Сьогодні, у День Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, вітаю всіх, хто одвіку і донині відстоює наше право на вільну, незалежну, суверенну державу. Тих, хто сьогодні є основою військової міці українських Збройних Сил, гартує їхній незламний бойовий дух.

Вітаю і викладачів, випускників та студентів кафедри військової підготовки ЧНУ. Бо немає більш священної і благородної професії, ніж захищати Україну.

Схиляю голову перед тими, хто заплатив у боротьбі за нашу незалежність життям. Серед них — і наші випускники В’ячеслав Гага, який загинув у боях за Донецький аеропорт у січні 2015 року, та Сергій Єпіфанов, який віддав своє життя біля Маріуполя влітку 2014 року Вічна їм слава!

А нам усім бажаю жити у мирній, квітучій країні та виховувати нові покоління справжніх громадян.

Слава Україні! Слава її захисникам і захисницям!

Олександр Черевко, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького