У Черкасах з 29 лютого по 10 березня 2016 року відбувся соціальний проект «Я хочу жити у кольоровому світі». Більше 30 учнів та студентів з 8 навчальних закладів міста взяли участь у розписі стіни неврологічного відділення Черкаської міської дитячої лікарні.

До заходу долучилася й молоді художники кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Міським головою Анатолієм Бондаренком за значний внесок у створенні комфортного середовища для маленьких черкасців в дитячих закладах міста було відзначено подякою студентів 3 курсу — Проценко Михайла, Пштику Віолету, четвертокурсників — Козія Владислава, Манько Марію, Науменко Альону, Самоходську Марію, Черінько Марини, Чуйко Марію, Швиряєву Мирославу, Ладу Дар’ю, Пелих Яну, Тищенко Олену, Темченко Анастасію, Васильєва Миколу та студентку магістратури Соколенко Дар’ю.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва