22 грудня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького обговорили низку важливих питань, які стосуються діяльності Ради молодих учених.

Проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Сергій Корновенко окреслив основний спектр діяльності молодих науковців, опираючись на Закон України «Про наукову та науково-технічну діяльність».

Голова Ради молодих учених Тетяна Зорочкіна прозвітувала про роботу ради у 2015 році.

Присутні обговорили проведення XVIII Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми природничих та гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених», вирішили провести вечір поезії, присвячений 420-ій річниці з дня народження Богдана Хмельницького, висловили власні думки та ідеї стосовно подальших планів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького