У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького напередодні Великодня провели благодійну акцію на підтримку українських воїнів.

Колектив університету вже кілька років поспіль  долучається до благодійної акції «Подаруй паску воїну», ініційованої Черкаською єпархією Православної церкви України та волонтерами. Цьогоріч було зібрано кошти, на які закупили все необхідне для великодньої випічки. А пекарки комплексу громадського харчування університету виготовили 250 пасок.  Перед відправкою на передову паски  освятив військовий священник Володимир Штокало, який подякував університетській  громаді за добру справу.

— Учасники бойових дій платять життям за нашу незалежність. Хай ці пасочки допоможуть бійцям відчути атмосферу Великоднього Свята та передадуть їм нашу підтримку і віру в перемогу.  Це найменше, що ми можемо для них зробити,   — у відповідь сказав ректор Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького