З 1 серпня 2023 року у студентів 2 курсу другого освітнього (магістерського) рівня, спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочалася виробнича практика, один із найважливіших етапів фахової підготовки майбутнього спеціаліста.

Базами для проведення практики були визначені такі установи: Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», ГО «Київська школа дипломатичних мистецтв», ГО «Академія стратегічних досліджень» та ГО «10 квітня».

Протягом виробничої практики студенти набудуть навичок виконавчої роботи в сучасних умовах, практичного досвіду роботи з базами даних, великими потоками інформації, аналізу тенденцій розвитку зовнішньополітичного співробітництва, інформаційної політики в Україні та на міжнародній арені.

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії