На базі спортивного комплексу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулися змагання з рухливих ігор між студентами. Спартакіаду приурочили до Дня здоров'я.

Розпочалися змагання урочистим підняттям прапора. Це почесне право було надано кращим волейболістам Черкаського національного — Дар’і Аль-Ашкар та Дмитру Мисану.

Привітати й підтримати учасників змагань прийшли ректор Олександр Черевко, голова профкому Анатолій Стеценко, проректор із виховної роботи та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк, голова спортивного клубу «Богдан» Володимир Химич та голова студради Василь Дунаєвський.

«Ці змагання завжди проходять активно, весело. Представлені команди всіх наших інститутів, — зазначив Олександр Володимирович, вітаючи учасників. — Ви робите корисну справу для всього університету: пропагуєте здоровий спосіб життя, демонструєте хороший настрій і найголовніше — популяризуєте наш навчальний заклад», — зазначив він та побажав усім успіху та перемоги.

Протягом навчального року команди науково-навчальних інститутів змагалися у 10 видах спорту. На відкритті спартакіади були вручені подарунки переможцям цих змагань.

Безпосередньо в естафеті взяли участь збірні команди всіх інститутів і факультетів вишу. Захід був організований кафедрою фізичного виховання за підтримки ректорату, профкомому університету та спортивного клубу «Богдан».

На любителів спорту чекали сім видів естафет: «бігова», «комплексна», «пов'яжи стрічку», «біг із м'ячами», «наповни чашу», «перенеси м'яч», та «одягни лижника».

Розважили всіх присутніх спортивною композицією «Маріо» студенти під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання Олени Сарафанової.

У нелегкій боротьбі почесне ІІІ місце зайняла команда ННІ природничих наук. Друге місце посіла команда ФОТІУС. Перше місце виборола збірна команда ННІ економіки і права. Переможців нагородили грамотами та цінними подарунками.

Для підтримки бойового духу учасників естафети Олександр Борисюк, студент ННІ ФМ та КІС продемонстрував свій запальний гопак. А студенти ФОТІУС Влад Апухін та Анастасія Тетеріна покорили всіх своїм палким джайвом.

Родзинкою спартакіади стали виступи майстрів спорту з бойового самбо спортивного клубу «Грізлі».

Гра пройшла дуже емоційно й азартно. Студенти продемонстрували добру спортивну форму та завзятість. «Все пройшло на одному диханні, наша команда діяла злагоджено. Думаю, такі заходи потрібно проводити, адже це дає змогу зміцнити своє здоров'я, попрацювали в команді та просто насолодитися процесом», — прокоментувала студентка Аліна Тимченко.

Такої думки дотримуються й інші учасники змагань. «Такі заходи слід проводити частіше, бо студенти мають бути не тільки розумними, але й фізично здоровими. І взагалі — це чудова нагода повеселитись і розважитися після важких пар», — зазначила студентка Ірина Стеценко.

Надія Хандусь і Марія Сав'яненко, студенти ННІ УФСК