18 квітня перестало битися серце доцента кафедри педагогіки і психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Сергія Олександровича Захаренка.

Сергій Олександрович Захаренко (29.01.1960 — 18.04.2024) багато років успішно торував науково-педагогічний шлях, присвятивши цій справі розум і серце.

Сергій Олександрович — випускник ЧНУ, усе своє професійне життя провів у Черкаському національному.

Працюючи на кафедрі педагогіки і психології, був вірним послідовником ідей свого батька — справді Народного Вчителя, видатного педагога-новатора, академіка із Сахнівки Олександра Захаренка, популяризатором його педагогічних ідей, які висвітлювалися у розділах курсу «Педагогіка» та окремих спецкурсів.

Автор понад 100 публікацій, учасник наукових конференцій, круглих столів, марафонів; завідувач лабораторії Олександра Захаренка в ЧНУ; укладач книги «Олександр Захаренко. Вибрані педагогічні твори у трьох томах».
Він залишиться в наших серцях як чуйна людина, компетентний педагог та уважний товариш. Висловлюємо щире співчуття родині та друзям.

СВІТЛА ПАМʼЯТЬ…

Ректорат, вчена рада, ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, профком Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького