12 липня перестало битися серце Надії Станіславівни Ізотової, коменданта навчальних корпусів № 3 та № 5, членкині профспілки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Понад 10 років Надія Станіславівна пропрацювала у ЧНУ комендантом навчальних корпусів. Колеги знали її, як працелюбну і відповідальну працівницю. Чуйна й оптимістична, доброзичлива й порядна, товариська й чесна — саме такою запам'ятали її в університетській родині.

Колектив співробітників, викладачів та студентів Черкаського національного сумує з приводу непоправної втрати і висловлює співчуття рідним, близьким і всім, хто знав Надію Станіславівну. Нехай земля їй буде пухом!

Ректорат, вчена рада, профком Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького