Студенти ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького під час виїзного практичного заняття відвідали провідні сільськогосподарські підприємства Черкащини.

Учасники поїздки, студенти спеціальності 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування», мали унікальну можливість ознайомитися з сучасними технологіями та методами управління в аграрному секторі, що є важливою складовою менеджменту. Студенти відвідали два провідних підприємства: СТОВ «Перемога» та ТОВ «Грунвег», де їхній увазі представили інноваційні підходи до виробництва, управління ресурсами та організації трудових процесів.

У ході екскурсії студенти отримали важливі практичні знання, які допоможуть їм у майбутній професійній діяльності. Представники підприємств ділилися своїм досвідом та відповідали на запитання студентів, що сприяло збагаченню їхніх знань у сфері управління сучасним сільським господарством.

Такі практичні заняття є важливою складовою навчального процесу університету, сприяючи інтеграції теорії з практикою. Завдяки таким заходам студенти розширюють свої знання та отримують цінний досвід в обраній галузі.

ННІ економіки і права