Маскувальні сітки для фронту плетуть викладачі і студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

З листом про відповідну потребу звернулися до ректора представники благодійного фонду «Цивільний штаб допомоги». У відповідь на цей запит в університеті було обладнано додаткові пункти плетіння сіток.

Щодня студенти працюють, щоб забезпечити камуфляжними сітками військових, серед яких і випускники ЧНУ.

Інструктує волонтерів старша викладачка кафедри спортивних дисциплін Олена Нечипоренко.

Своїми руками Олена Василівна, разом з іншими членами Центру допомоги армії в ЧНУ,  вже сплели десятки кілометрів сіток. Ця робота не припиняється від лютого 2022 року. Нині ж Олена Нечипоренко опікується студентами, які хочуть долучитися до благодійної ініціативи, вирішує організаційні питання для налагодження цієї роботи.

— Допомога Збройним силам України — перший пріоритет у діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Ця робота об’єднує весь наш колектив, студентську раду. Використовуємо кожну можливість для підтримки армії! — наголошує ректор Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького