Студентка 4-го курсу спеціальності «Екологія» навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук Юлія Карленко протягом двох тижнів проходила практику на базі Міністерства екології та природних ресурсів України.

У квітні під час свого візиту до Черкаського національного університету міністрекології та природних ресурсів УкраїниОстап Семерак запрошував студентів на практику до Міністерства. У розвиток співпраці між ЧНУ та Міністерством екології та природних ресурсів Юлія Карленко отримала можливість ознайомитись із діяльністю установи.

Після завершення стажування дівчина поділилася враженнями. Розповідає, що їй пощастило бути присутньою під час підписання міжнародних угод, робочих зустрічей та інших подій. Також студентка мала можливість проявити свої знання під час роботи з документацією.

Дирекція ННІ природничих та аграрних наук дякує Міністру Остапу Семераку за запрошення, а раднику Міністра Оксані Химич — за допомогу в організації практики.

ННІ природничих та аграрних наук