Студентка ННІ фізичної культури, спорту і здоров‘я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дарія Котик у складі національної паралімпійської збірної команди з веслування академічного успішно виступила у змаганнях Міжнародної регати «PARA ROWING TO PARIS».

Змагання  проходили на веслувальному каналі у Франції, де за два роки пройдуть Паралімпійські ігри  2024.

Першого змагального дня Дарія виборола золоту медаль серед жінок в одиночках з під’їздом (PR3). І на завершення веслувальниця у парній двійці мікс (PR3Mix) (веслування руки-тулуб-ноги) разом зі Станіславом Самолюком посіли перше місце Міжнародної регати.

Загалом національна команда здобула 11 медалей.

Всього у змаганнях цієї тестової до Паралімпіади 2024 регати взяли участь представники восьми країн світу!

Неймовірний старт, пишаємось!

Слава Україні! Переможемо!

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я