Шахісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стали переможцями змагань за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Змагання відбулись у приміщенні спортивного комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. За першість змагалися шість збірних команд. Черкаському національному поступилася команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (2 місце) та Черкаського державного технологічного університету (3 місце).

Представляли наш виш Владислав Пархоменко, студент 3-го курсу ФОТІУС, і Тетяна Коноваленко, студентка 2 курс ННІ історії і філософії.

Тренер команди, старший викладач кафедри фізичного виховання Олександр Гниденко говорить, що це вже шоста поспіль перемога наших студентів у обласних змаганнях з гри в шахи.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог і в спорті, і в житті!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького