Науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького провели методичний семінар для вчителів правознавства м. Черкаси.

Організував захід Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Черкаси.

Про новели законодавства України в період правового режиму воєнного стану розповіли викладачі навчально-наукового інституту економіки і права, кандидати юридичних наук Геннадій Волошкевич та Артем Колісник.

Під час зустрічі педагоги мали нагоду оновити свої знання з сімейного, цивільного. конституційного та кримінального права. Учасники семінару обговорили законодавчі нововведення та судові практики 2022-2024 років, обмінялися практичним досвідом реалізації прав та свобод у період правового режиму воєнного стану. Отримані вчителями правознавства знання будуть використані для навчання та виховання учнів, забезпечуючи їм якісну та інформативну освіту.

Джерело: Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Черкаси.