Викладачі ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва відвідали Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т. Г. Шевченка.

Метою візиту було обговорення актуальних питань підготовки та працевлаштування майбутніх фахівців з дошкільної та початкової освіти. Зустріч професора Валентини Шпак, доцентів Ірини Єнгаличевої й Валентини Мовчан з працівниками і студентами педагогічного коледжу була продуктивною та мала позитивні результати, оскільки два заклади мають давні й глибокі традиції підготовки педагогічних кадрів, чітко позиціонують свої місця серед вишів України, вирізняються самобутністю й значним творчим потенціалом.

Гості мали можливість ознайомитися з історією та сьогоденням педагогічного коледжу, його структурою, навчальною діяльністю, матеріально-технічною базою, діяльністю студентського самоврядування, здобутками творчих студентських робіт.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва