Викладачі кафедри фізики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького попри складнощі воєнного часу продовжують наукову діяльність і представляють її результати на міжнародних форумах.

Нещодавно у Стамбулі відбулась відома, уже сьома, Міжнародна конференція DSEC-7 з питань фізики росту кристалів та технології т.з. евтектичних матеріалів. На конференції з доповіддю виступив професор кафедри фізики Андрій Гусак. Стендову доповідь також представила аспірантка кафедри Анастасія Титова. Доцент кафедри Ярослав Король представив результати спільної з Інститутом імені Патона розробки нового матеріалу для з’єднання елементів спеціальних конструкцій. Ці теоретичні та експериментальні наукові повідомлення викликали зацікавленість та стали предметом обговорення.

Організатори заходу гостинно запросили учасників конференції оглянути турецьку столицю, пролив Босфор та древню святиню двох релігій — собор Святої Софії.

Тож, міжнародна співпраця Черкаського національного триває і розвивається на благо науки, прогресу і перемоги.

Кафедра фізики