Директор Центру вивчення пам’яток археології  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрій Касян взяв участь у роботі круглого столу, присвяченого актуальним науковим та пам'яткоохоронним проблемам Трахтемирівського заповідника.

Зустріч проходила в с. Бучак на базі музею Державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів».

Серед учасників були керівник Черкаської експедиції інституту археології Національної академії наук України Дмитро Куштан, провідний консультант управління культури Черкаської обласної військової адміністрації Микола Суховий, а також представники Інституту археології НАН України та Міністерства культури України.

— Обговорили актуальні питання формування меж Трахтемирівського заповідника та створення онлайн карти з нанесенням всіх археологічних об'єктів з активними гіперпосиланнями.

Окреслили участь науковців та студентів Черкаського національного університету в наукових проєктах заповідника, — зазначив  Андрій Касян.

У програмі заходу, окрім обговорення на круглому столі, був і огляд археологічних пам'яток в межах Бабиної гори на території заповідника.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького