Напередодні дня Незалежності України ННІ міжнародних відносин, історії та філософії ініціювали проєкт «Незалежність України очима молоді».

Студентам Черкаського національного уінверситету імені Богдана Хмельницького пропонують розказати, що для них, молодих людей, народжених у ХХІ столітті, означає Незалежність України. Особливо в умовах російсько-української війни. Тривалої народної війни за незалежність і суверенітет України, війни за цивілізаційний вибір. Адже Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас — ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі західного світу. Як молодь, що у майбутньому увійде до когорти інтелектуальної еліти України і буде розбудовувати нашу державу, бачать свою роль і місце у цих процесах.

Важлива думка кожного. Долучитися можуть всі охочі, майбутні студенти і наші випускники.

Свої роздуми можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також можна записати відео й надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Правила для знімання:

1. Знімання у fullHD 1920x1080;

2.  Горизонтальне розміщення телефону

У межах проєкту «Незалежність України очима молоді» представляємо допис студентки 4 курсу спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Іванни Капустинської.
— Наш дух, вигартуваний у боротьбі. Ми нація неймовірних людей. Я багато подорожую, тож маю сказати, що настільки працьовитих та щиро відкритих людей, як українців, немає ніде у світі.

Незалежність для мене — це свобода, свобода вибору того, ким ти хочеш бути та ким ти є. Незалежність — це поняття, яке поєднує 44 мільйони сердець та 603 700 км в єдине ціле.

Так, ми маємо проблеми, так, у нас тяжка історія сепарації та катувань росії, але ми сильні та НЕЗАЛЕЖНІ. І кожний новий виток історії робить нашу державу та нас, кожного особисто, ще сильнішими, мудрішими та кращими. Але за усе доводиться платити. За всю довгу історію України ми платили багато чим: територіями, ресурсами, цінностями та культурою, людьми. Звичайними долями людей, які бились за нашу незалежність та свободу. за те, що б зараз ви читали цей текст українською та розуміли кожне слово, за те, щоб в магазинах ви платили гривнею, за те, щоб культура та мистецтво процвітали та поширювались світом. За незалежність! За Україну!

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії