В ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулась зустріч зі стейкхолдерами.

Магістранти 1 року навчання спеціальності 091 «Біологія» «Спортивна фізіологія та реабілітація» та студентів 4 курсу спеціальності 016 «Спеціальна освіта (Ортопедагогіка)» спілкувалися з Людмилою Фомічовою, завідувачкою реабілітаційного відділення КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» та Галиною Старовойтовою, лікаркою неврологічного відділення.

Під час зустрічі розглянули низку питань, що стосуються працевлаштування випускників.

Роботодавці висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики та надавати базу для виконання наукових досліджень магістрами Черкаського національного.

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я