В умовах тривалої гібридної війни рф проти України, яка близько року тому перейшла у фазу широкомасштабного воєнного вторгнення, інформаційна складова національного спротиву є однією з вирішальних.

У Черкаському національному університеті, який носить ім’я славетного гетьмана Богдана Хмельницького, цій сфері приділяється першочергова увага

Представники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у Великому благодійному заході Нескорена ARTнація, організованому за підтримки творчих колективів Черкас. Він став своєрідною АРТтерапією, позаяк мистецтво, естетичний бік життя були й лишаються характерною ознакою нашої нації, потужним джерелом її ресурсу. Оригінальне слово історика й науковця, яке прозвучало в середовищі письменників, художників, музикантів, співаків, танцюристів, хореографів, модельєрів, дизайнерів, допомогло більше дізнатися про нас самих, наш козацький дух, самобутню минувшину та, знову ж таки, ще невикористаний потенціал. Зібрані кошти пішли на підтримку українських воїнів-захисників у складний зимовий період.

Зараз, коли держава й громадяни єднаються навколо девізу «Час повертати своє», козацький рух в університеті набирає сили.

Юрій Присяжнюк, професор, генерал-осавул МГО «УК»