Шановний Олександре Володимировичу!

Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького щиро вітає Вас з Днем народження!

Ваш значний життєвий досвід, сповнений здобутків трудовий шлях від банкіра  до високих державних посад, є запорукою нашого спільного успіху.

Вас вирізняє висока відповідальність за долю країни,  авторитет влади, утвердження національної  державності.

Викликає повагу Ваш професіоналізм, ерудиція, культура й інтелігентність, толерантність, відкритість і щирість у ставленні до людей.

У День Вашого народження щиросердно зичимо Вам міцного здоров’я, енергії, натхнення і, безперечно, вагомих успіхів у всіх починаннях на благо рідного університету.

Хай доля буде прихильною до Вас,  майбутнє – багатим на радісні події,  поряд завжди будуть люблячі серця, а прикрощі оминають Вашу оселю.

Добра і достатку  Вам та Вашим рідним!

Многії і благії літа!