У родині наших випускників Олексія та Євгенії Побиванець — поповнення. Днями у них народилася п’ята дитина.

Щасливі батьки — спортсмени, Євгенія Анатоліївна — викладач ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я.

Родина вже виховує дванадцятирічного Станіслава, десятирічного Олега, п’ятирічну Ганнусю та дворічну Олександру.

Молоді батьки передали свою любов до спорту дітям. Станіслав займається боксом, Олег грає в основній команді черкаської “Чайки”. Найбільш титулована Ганнуся. Вона займається художньою гімнастикою і має вже близько десяти медалей за перемоги у різноманітних змаганнях.

Діти-школярі демонструють відмінні результати в навчанні. Велика родина мешкає в чотирикімнатній квартирі, придбаній у кредит. Усі свої статки молоде подружжя наживає власною працею, не чекаючи допомоги ні від рідних, ні від держави.

Профспілковий комітет Черкаського національного виділив з нагоди поповнення родини матеріальну допомогу. Приймається рішення про допомогу з боку обкому Профспілки працівників освіти і науки.

Університетська громада щиро вітає сім’ю Побиванців та бажає здоров’я і процвітання!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького