З 20 лютого у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочинається другий навчальний семестр.

Начальниця навчально-методичного відділу Людмила Смалиус  розповіла, що навчання проводитиметься у форматі  офлайн. Розклади навчальних занять уже оприлюднені на сайтах навчально-наукових інститутів та факультетів.

Протягом I семестру 2022/2023 н.р. навчання в ННІ природничих та аграрних наук  відбувалось у змішаному форматі. Перевага надавалась проведенню занять в аудиторіях.

— Це закономірно, адже підготувати кваліфікованих фахівців із природничих наук, агрономії неможливо без занять в лабораторних та польових умовах, — наголосив директор інституту Максим Гаврилюк. — Ніщо не може також замінити живе спілкування між студентами та викладачами. Тому студенти продовжували здобувати необхідні навички в лабораторіях ЧНУ та на базі підприємств-партнерів. Тож, готуємось до початку навчання в II семестрі, яке буде проходити в стінах університету.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

ННІ природничих та аграрних наук