Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького відзначить шевченківські дні тематичними заходами.

Наукова бібліотека імені М. Максимовича готує виставку творів Тараса Шевченка і книг про поета.

Цим дням студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій присвятили спеціальний випуск радіогазети.

Крім того, студентів гостинно прийматиме музей Т. Г. Шевченка “Кобзар”.

Всі, хто шанує й читає Шевченкове слово, можуть спробувати свої сили у конкурсі читців поезії.

9 березня, у день народження видатного земляка письменники Черкащини зберуться на літературну вітальню у конференц-залі університету.

Конкурс, присвячений 202-й річниці з дня народження Тараса Шевченка, відбудеться 10 березня.

На переможців чекають звання лауреатів і дипломантів, а також цінні призи.

Початок конкурсу о 13:30 в ауд. 301 НК № 3.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького