Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького продовжує укладати партнерські угоди з провідними загальноосвітніми закладами Черкас.

Угода тепер поєднує і ЧНУ та Черкаський гуманітарно-правовий ліцей

Підписали її у присутності колективів закладів ректор Олександр Черевко та директор Віктор Гайдук.

Олександр Черевко:

— Наші колективи вже мають досвід співпраці на рівні директорів інститутів, деканів факультетів і завідувачів кафедр. Сьогодні ж ми формалізували ці відносини і таким чином розраховуємо стимулювати роботу.

Віктор Гайдук:

— Запрошуємо побачити наш ліцей, гадаю, ця співпраця буде корисною і для вас, і для нас!

Директор ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Тимофій Десятов:

— Директор ліцею — один із кращих очільників черкаських шкіл, завжди ініціює творчі проєкти. Ліцей на сьогодні є привабливим для школярів.

Директорка ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксана Іванченко:

— Ми очікуємо багато плідної співпраці від цієї угоди. Вірю, що у нас все вийде!

На сьогодні університет уклав низку партнерських угод із загальноосвітніми закладами.

На підготовчому етапі здійснюється обговорення потреб навчального закладу. Відповідно до них і формується угода та першочерговий план дій. Ними передбачається максимальна реалізація і розвиток навчального, наукового і творчого потенціалу здобувачів освіти та вчителів, студентів і викладачів університету. Зокрема, будуть організовані спільні освітні заходи: семінари, конференції, круглі столи з актуальних питань. Заплановано також підвищення кваліфікації вчителів, заходи на підтримку обдарованої молоді.

Слід зазначити, що це допоможе випускникам шкіл у майбутньому вступити до закладів вищої освіти.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького