Перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мойсієнко разом із директором ННІ фізичної культури, спорту і здоровʼя Леонідом Нечипоренком відвідали урочистості, присвячені завершенню баскетбольного сезону клубу «Черкаські Мавпи».

— Під час заходу високо оцінена взаємовигідна співпраця баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи» та Черкаського національного університету. Зокрема, серед гравців національної збірної України з баскетболу двоє, Святослав Михайлюк і Дмитро Скапінцев, є випускниками нашого університету. Сподіваємося, що ця співпраця принесе вагомі результати у спортивному житті міста та допоможе підготувати нових талановитих баскетболістів, — наголосив Василь Мойсієнко.

Міський голова вручив подяки за високий рівень професіоналізму, підвищення спортивного іміджу міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях, популяризацію занять спортом серед дітей і молоді, а також вагомий внесок у розвиток баскетболу тренерам, керівникам освітніх закладів.