Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом з громадою міста  взяла участь у  заходах до Дня пам’яті та перемоги.

Всеукраїнська мистецько-меморіальна акція «Перша хвилина миру» 8 травня відбулася в Черкасах біля Пагорба Слави. У день, коли у 1945 році було підписано Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини та припинено вогонь у всій Європі.

До акції долучилися керівництво, викладачі та студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Щоб вшанувати пам'ять героїв, які ціною свого життя здобули перемогу над нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни, представники ЧНУ, керівництво міста та області, військовослужбовці,

рятувальники, представники духовенства та громадськості встановили лампадки до підніжжя меморіального комплексу.

Під час проведення акції звучали музичні твори у виконанні учасників Академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії, артисти Черкаського драматичного театру імені Тараса Шевченка виконали етюд «Назавжди у наших серцях…»

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького