Перше командне місце на чемпіонаті України серед жінок еліти виборює Черкаська область. Свій внесок у результат внесли студентки та випускниця Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Так, у ваговій категорії 75 кілограми чемпіонкою України студентка ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Кароліна Махно.

Срібло чемпіонату України здобули випускниця ЧНУ Марина Мальована у ваговій категорії 63 кг, Тетяна Довгаль у ваговій категорії 60 кг.

Також нагороди чемпіонату вибороли черкаські спортсменки Анастасія Ковальчук, Діана Петренко, Анастасія Коваленко та Аліна Кріт.

— Цей історичний результат є ще одним доказом того, що черкаський жіночий бокс знаходиться на піку своєї сили.

Я впевнений, що наші Черкащанки продовжать прославляти Черкащину та Україну на світовій арені.

Щиро вітаю боксерів та їх тренерів за титанічну роботу й гідні результати! — зазначає Сергій Тищенко, перший заступник міського голови Черкас, Президент Федерації боксу Черкащини, член виконавчого комітету Федерації боксу України.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького