Опубліковано всесвітній рейтинг університетів Webometrics за січень 2018 року.  До нього увійшли 26858 університетів світу, у тому числі 327 українських закладів вищої освіти.

У цьому  рейтингу Webometrics Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 35-й серед українських вишів,  5296-й серед університетів світу і перший в області.

Як відомо, вебометричний рейтинг університетів світу (Webometrics ranking of world’s universities) – один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі.

Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік (червень, січень).

Рейтинг орієнтований на оцінку присутності університету в Інтернеті, рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес, наповненість та «популярність» веб-ресурсів вищого навчального закладу, довіру Інтернет-користувачів до них.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького