bgb

Гаврилюк Галина Миколаївна

Тел.: (0472) 37-41-62

Народилася у 1963 році на Черкащині. У 1982 році закінчила з відзнакою Корсунь-Шевченківське педагогічне училище, у 1986 році – філологічний факультет Черкаського державного педагогічного інституту.

Працювала вчителем російської мови та літератури, заступником директора школи з навчально-виховної  роботи спеціалізованої школи  №18 м. Черкас.

З 2000 року – в органах управління освітою Черкаської області на посадах спеціаліста, начальника відділу,  першого заступника керівника управління освіти і науки облдержадміністрації, директора   Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

З 2015 року – на посаді начальника відділу виховної роботи, з 2016 року – проректора  з виховної роботи та іміджевої діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (2002 р.). За популяризацію педагогічної спадщини народного учителя О.А.Захаренка нагороджена нагрудним знаком «Олександр Захаренко» (2008 р.).

Учасник Міжнародного руху послідовників гуманної педагогіки (Ш.О.Амонашвілі).