Університет – це одне з найважливіших місць для всіх, хто хоче займатися наукою. А я завжди хотів, скільки себе пам'ятаю. Прийшов у Черкаський університет зацікавлений світом і бажав цей світ зрозуміти. Побачив, що не я єдиний і не я перший. Люди, яких я тут зустрів, мені дуже допомагали – підказали мені, що для того, щоб щось зрозуміти – потрібно правильно ставити питання. А питання буває важливіше за відповідь. У Черкаському університеті я отримав базові знання і, що не менш важливо, опинився в науковому середовищі. Познайомився з викладачами та студентами, яких цікавили подібні питання. Зустрів найважливіших для мене людей, з якими можна було щось обговорити, посперечатися і прийти до цікавих висновків. Вони навчили мене шукати знання та інформацію. Пам’ятаю про це завжди, де б я не був, де б не працював. Я вдячний академічній спільноті Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького за те, що вона допомогла мені зробити перші кроки на шляху вченого і показала напрямок в якому варто йти. Щиро вітаю студентів та викладачів університету із 100-річним ювілеєм та бажаю подальшого особистого розвитку.

Руслан Саламатін, канд. біол. наук, габілітований доктор медичних наук, доцент Варшавського медичного університету та Університету ім. кардинала Стефана Вишинського у Варшаві