bgb

Довгаль Людмила Володимирівна закінчила Черкаський державний педагогічний інститут у 1994 році та отримала кваліфікацію вчителя біології та хімії.

У 2017 році здобула другу освіту в ЧНУ за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Менеджмент» – освітня програма «Управління навчальним закладом».

Після отримання диплому працює вчителем біології в закладах середньої освіти, з 2004 року – в Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3. Вчитель-методист.

Вихованці Довгаль Л. В. успішно виступають та отримають призові місця у Всеукраїнській олімпіаді з біології та екології, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт  МАН України, Всеукраїнських та Національних етапах міжнародних конкурсів – «Всеукраїнський Юнацький Водний Приз», Всеукраїнський біологічний форум «Дотик природи», «IntelEco Україна», «Еко Україна» та в міжнароному конкурсі шкільних екологічних проєктів «GeniusOlympiad».

Постійно активно займається громадською роботою в галузі екологічного виховання та освіти в інтересах сталого розвитку,