bgb

Випускник

фізико-математичного факультету

(1959 року)

Завідувач лабораторій кафедри радіотехніки Черкаського державного технологічного університету

Народився 8 лютого 1936 року в селі Самгородок Сквирського району Київської області.

У 1955 році вступив на фізико-математичний факультет за спеціальністю "фізика і основи виробництва".

Після закінчення навчання працював вчителем фізики та математики в дитячій виховній колонії у селі Таганча Канівського району Черкаської області. Пізніше - у школі-інтернаті № 1, ЗОШ № 5 у місті Сєвєродонецьк.

У 1967 році закінчив Харківський інститут радіоелектроніки, отримав фах радіоінженера та перейшов працювати на виробництво. Працював на електронному заводі у Сєвєродонецьку (Луганська область), на Черкаській дільниці Київського управління "Оргенергоавтоматика", Черкаському заводі телеграфної апаратури. Понад десяток рараціоналізаторських пропозицій Анатолія Антонця впроваджено у виробництво.

Із 1996 року працює на кафедрі радіотехніки ЧДТУ завідувачем лабораторій.

Упродовж багатьох років був головою Федерації радіоспорту Черкаської області, кандидат у майстри спорту, суддя республікантської категорії з радіоспорту.

Після отримання Україною незалежності долучився до партійної роботи. У 1993 році став членом Української республіканської партії (УРП), а згодом - головою Черкаської обласної організації УРП. Після розколу УРП очолив Черкаську обласну організацію Соціально-Християнської партії.

Анатолій Автономович, окрім захоплення радіоспортом, перебування на хвилі власної радіостанції, творить поезію. Пише вірші зі шкільних років, видає власні збірки воезій для дітей і для дорослих, є активним учасником літоб’єднання імені Василя Симоненка при Черкаській обласній організації Національної спілки письменників України.

"В основі всього найкращого, що є на Землі - кохання" - переконаний Анатолій Автономович.